Радивилівщина – за складної ситуації в державі

Радивилів, центр містаУ засобах масової інформації з’явилися повідомлення, що за 2014 рік у Рівненській області зросли темпи виробництва промислової продукції на 12 з лишком відсотків. А обсяги її реалізації збільшилися на 20 відсотків. Незважаючи на загальну кризу, в Радивилівському районі торік вироблено більше: борошна – на 63 відсотки, вершкового масла – на 59, оцту та його замінників – на 44, молока рідкого обробленого – на 35 тощо.

Разом з тим у Радивилові зменшився випуск круп (на 34 відсотки), чоловічих та хлопчачих сорочок (18%), жіночих блузок, сорочок та батників (18%), меблів (15%)…

Сільськогосподарські підприємства намолотили майже 108 тис. тонн зерна, що на 31% більше, ніж було в попередньому році. Молока вироблено в 1,7 раза більше. Реалізація худоби та птиці на забій зросла на 6,6 відсотка. Радивилівський район увійшов у число районів Рівненщини з найвищим приростом сільгосппродукції.

Разом з тим купівельна спроможність населення відчутно впала, що не могло не відобразитися на товарообігу, оплаті за комунальні послуги.

А проте загалом обсяг роздрібного товарообороту підприємств Радивилівщини, які здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі та забезпечення стравами і напоями, за січень – вересень 2014 року (такими даними оперує райвідділ статистики) навіть у порівнюваних цінах зріс на 7,7 відсотка проти такого ж періоду в 2013 році. Хоча товарооборот ресторанного господарства за той же час склав лише 29% до рівня попереднього року.

З початку 2014 року заборгованість населення перед підприємствами – надавачами житлово-комунальних послуг збільшилася (на кінець листопада, за даними статистики) на 63 відсотки і склала 3 мільйони 200 тисяч гривень.

Більш докладну інформацію про соціально-економічне становище Радивилівського району можна знайти в районній газеті «Прапор перемоги» за 6 лютого 2015 р.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.