Радивилівщині виділять понад 8 мільйонів. Навіщо?

Рівненська бласть отримає 110 млн. грн. уже цього року з державного фонду регіонального розвитку. З них Радивилівський район отримає понад 8,8 мільйона.

В облдержадміністрації кошти, які мають надійти, вже розділили між районами. На Рівененщині пройдуть відповідні тендери на будівництво та реконструкцію соціальних об’єктів.

Радивилівському району дадуть 7,4 млн. грн. на реконструкцію з добудовою дитсадка в Радивилові по вулиці Олександра Невського (до 2012 року тут діяв загальноосвітній ліцей), 620 тис. грн. ­– на виробництво біогумусу в селі Бугаївка та 799 тис. грн. — на заміну покрівлі клубу в селі Крупець.

гроші, мільйони, гривніДо речі, сусіднє Дубно отримає кошти на п’ять проектів. У 2015 році 1,3 млн. грн. — на будівництво блочно-модельної котельні для НВК по вулиці Венецькій, 3,5 млн. грн. — на реконструкцію будівлі клубу під центр дозвілля молоді по вулиці Семидубській та 580 тис. грн. на ремонт котельні по вулиці М.Грушевського. У 2016 році 3,2 млн. грн. дадуть на будівництво водопровідних мереж у мікрорайонах Страклова, Волиці та М’ясокомбінату, а також 3,2 млн. грн. — на реконструкцію ще однієї котельні по вулиці М.Грушевського.

Голова ОДА Віталій Чугунніков зазначив, що Рівненщина спершу мала отримати 70 млн. грн., проте йому вдалося «вибити» для потреб населення області на 40 млн. грн. більше. (За матеріалами ЗМІ).

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.