Радивилівщину засмічують чужим непотребом

Ромови в засобах масової інформації про те, що львівське сміття несанкціоновано «просочується» в сусідні області, схоже, перестають бути тільки розмовами і для Радивилівського району. То тут, то там з’являються купи сміття, явно привезені за один раз великотоннажними автомашинами.

Ці знімки зроблені нашими читачами біля сіл Баранного, Перенятина і Козина Радивилівського району(це три різні територіальні громади). Мало того, зафіксоване на фотознімки і відеозапис нічне вивезення, що зайвий раз доводить незаконність таких рейсів, навіть попри наявність у водіїв якихось там документів. Наскільки нам відомо, радивилівська міська і районна влада ніяких дозволів на ввезення чужого сміття не давала. Тож мусить діяти більш рішуче в запобіганні таких підступних вилазок казна-чиїх сміттярів. А відтак інформувати населення про вжиті заходи.

smit-9 smit-8a smit-8 smit-7ajpg smit-7 smit-6abcd smit-6abc smit-6ab smit-6a smit-6 smit-5 smit-4 smit-3 smit-2 image-0-02-05-fdf385f7e7833d86306e6660f00730b13235f5540b909bf747cb03e6c7a52271-V.jpg--

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

2 коментарі

 1. Читачка Ольга сказав:

  Все-таки радивилівська влада в курсі. Поки прильвівські села протестують проти перетворення їх на сміттєзвалища, наші привладні фірми вирішили заробляти на тому гроші.
  З газети “Рівне вечірнє”:
  “Директор «Комунальника» Андрій Ковальов вважає, що активісти неправі:
  — Сміттєзвалище паспортизоване і ми уклали договір із фірмою, вантажівку якої затримали. Я не знаю, чи вони привезли сміття зі Львова, чи ні. Мене, як директора комунального підприємства, цікавить лише одне — аби це були тверді побутові відходи, а не небезпечні речовини. Це і перевіряємо”.
  Повністю газетну статтю “Сміттєвий хаос: чому Рівненщина потерпає від львівського непотребу” можна прочитати за цим посиланням:
  http://rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=049117

 2. Макс сказав:

  А міські, сільські, районні, обласні депутати НЕ ЗНАЮТЬ?
  Як у Шевченка Тараса: “А братія мовчить собі, витріщивши очі!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.