Радивилівська ОТГ: шляхом оптимізації

У Радивилівській об’єднаній територіальній громаді побували консультанти проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (USAID) Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України.

Фахівці зустрілися з міським головою, його заступником та секретарем ради, аби визначити проблемні питання у роботі громади. Нині гострою проблемою в громаді залишається фінансування районної лікарні, а також не визначено механізм передачі майна лікарні у власність громади. Голова громади Микола Карапетян зазначив: «Цілу районну лікарню бюджет громади не потягне, та й така велика кількість приміщень і персоналу не потрібні. Тому з іншими громадами Радивилівського району погодилися передавати медзаклад на вторинний рівень медицини, а це 70 % коштів медичної субвенції».

Обговорили й інші питання у галузях культури, освіти, земельних ресурсів, проектного менеджменту, фінансів та формування бюджету. Керівники громади розповіли, як вдалося вирішити питання з бібліотеками, на момент передачі майна працівників тут було понад два десятки. Провели реорганізацію та утворили одну централізовану публічну бібліотеку, водночас скоротили 9 ставок посадових окладів.

(За повідомленням проекту ПУЛЬС (USAID) Рівненського відділення АМУ).

РАДИВИЛІВ, центр

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.