Радивилівська школа-гімназія: “Ми – діти твої, Україно!” Фоторепортаж

Алла Фаєвська, директор, РадивилівРадивилівський навчально-виховний комплекс «Школа №1 – гімназія» наприкінці навчального року організував у районному будинку культури вже традиційний звітний концерт, темою якого стали слова «Ми – діти твої, Україно!». Жоден інший навчальний заклад району поки що не зміг зрівнятися зі школою-гімназією в організації таких масштабних, динамічних і захоплюючих дійств, на які  спроможні ініціативні, окрилені творчими ідеями вчителі та учні.

Утім, тут уміють не тільки співати, танцювати, грати ролі в інсценівках. Перед початком концерту директор школи-гімназії А.В.Фаєвська розповіла про вагомі здобутки дітей у цьому навчальному році, назвала прізвища учнів, які досягли особливо значущих успіхів. Звичайно, досягли завдяки педагогам та батькам школярів і гімназистів.

Готуючи концертну програму, організатори не могли залишити поза увагою злободенних тем нашого часу, тому зринули й мотиви минулої світової війни, афганської, а також тієї, яка продовжується в ці дні на сході країни і в якій захищають незалежність України і наші земляки.

Фоторепортаж кореспондента Радивилів.info представляє окремі фрагменти концертної програми.

Фотографував Володимир ЯЩУК.

Радивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія 008Радивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія

 Більше фото – тут: http://jasc51.io.ua/album537539_8

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Соломія сказав:

    як завжди – на висоті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.