Радивилівська школа-гімназія порадувала концертом у районному будинку культури

Жодний інший загальноосвітній навчальний заклад у Радивилівському районі не влаштовує таких масштабних концертів, як Радивилівський НВК «Школа №1 – гімназія». Це підтверджується з року в рік. І в останній день квітня у районному будинку культури пройшов масштабний, добре зрежисований концерт, вдячними глядачами стали головним чином батьки і рідні виступаючих.

Перед початком концерту директор школи-гімназії А.В.Фаєвська розповіла про здобутки і досягнення дітей у цьому навчальному році, а вони, ці успіхи, навіть більш вагомі, ніж були торік – навчальний заклад і надалі не поступається першістю серед шкіл Радивилівщини. І в цьому заслуга як педагогічного колективу, так і батьків та самих учнів. А потім глядачі з задоволенням спостерігали за виступами своїх дітей, які задушевно і схвильовано співали, танцювали, демонстрували свої малюнки і картини.
Значний блок концертної програми склали номери, присвячені 450-річчю Радивилова, яке відзначається цьогоріч. Оспівування у піснях Радивилова і його вулиць справило особливе враження. З великим інтересом була сприйнята сценічна мініатюра «Погляд крізь сторіччя» (автор Р.К.Ксьондзик), у якій про Радивилів говорили відомі люди, які свого часу тут бували або й жили, – Оноре де Бальзак, Шолом Алейхем, Модест Левицький. Фотографував Володимир ЯЩУК.
Радивилів, гімназія himnazia-2 himnazia-3 himnazia-4 himnazia-5 himnazia-6 himnazia-7

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.