Радивилівська школа-ліцей приєдналася до нової системи оплати шкільних обідів

Радивилівський НВК Школа-ліцей №2 ім.П.Г.Стрижака приєдналась до нової системи оплати шкільних обідів за допомогою пластикових карток Юніора ПриватБанку.

ПриватБанк пропонує батькам всіх українських школярів зручну систему, яка допоможе їм контролювати витрати своїх дітей.

“Ми пропонуємо карту Юніор ПриватБанку, за допомогою яких діти зможуть оплатити харчування в шкільній ідальні – розповідає керівник напряму “ЮніорБанк” Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Галина Шеметило. – Це перший навчальний заклад області, який приєднався до цієї програми”.Радивилів, школа-ліцей, пластикові картки
“Співпраця з Банком дає нам чудовий інструмент інформування батьків про життя дітей у стінах школи, – продовжує розмову директор Радивилівської НВК Школи-ліцею №2 школи Микола Сова. – Така зручна і легка у використанні технологія оплати картою за харчування дає змогу учбовому закладу застрахувати себе від таких неприємних інцидентів, як втрата учнем готівки або її крадіжка. Навіть, якщо дитина втратить карту, гроші на ній залишаться в цілості й схоронності”.

“Втім, багато батьків хотіли б вберегти гроші не тільки від невиправданих витрат або крадіжок, а й від спокус – пояснює Галина Шеметило. – На цей випадок карта Юніора надає батькам багато можливостей. По-перше, протягом двох хвилин після того, як школяр розплатився карткою Юніора, на телефон батькам приходить смс-повідомлення про суму покупки і місце, де вона здійснена. По-друге, батьки можуть обмежити можливість знімати готівку з картки. Третій варіант контролю – встановлення щоденного ліміту витрат. Словом, можна бути впевненим, що всі виділені школяру гроші не вивітряться за пару годин”.

Для поповнення балансу дитячої карти батькам не потрібно приходити у відділення Банку або шукати банкомат: Кошти дитині можна щоразу переводити з власної картки ПриватБанку чи просто встановити послугу регулярне поповнення через мобільний банкінг Приват24. Про це інформує сайт Ча.Рівне.

Радивилівська школа-ліцей приєдналася до нової системи оплати шкільних обідів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.