Радивилівська студентка “рулить” в університеті

З Радивилівщини вийшли у всеукраїнське і навіть міжнародне визнання науковці, художники, письменники, журналісти, музиканти, спортсмени, співаки… Щороку все нові покоління випускників загальноосвітніх навчальних закладів Радивилівського району вирушають у самостійне життя і починають торувати шлях до визнання. І приємно, що багато хто вже в студентські роки проявляє себе у наукових дослідженнях, творчості, громадській роботі.

Нещодавно, наприклад, студенти Національного університету водного господарства та природокористування (м.Рівне) обирали таємним голосування нового голову студентської ради – і 65,6 відсотків голосів здобула наша землячка Ірина Сідлярук з села Башарівка, студентка 4 курсу Навчально- наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки (спеціальність «прикладна математика») (інститут є структурним підрозділом університету).

Як розповіла студентська багатотиражка «Трибуна студентка», Ірина вже має досвід у самоврядуванні. У 2010 році, ще навчаючись у школі, ввійшла в п’ятірку «Кращі лідери учнівського самоврядування Рівненщини 2010». Окрім того, тривалий період була головою ради лідерів учнівського самоврядування Радивилівщини. У «водному» університеті Ірина Сідлярук з першого курсу – староста групи. Активно бере участь у громадському житті свого інституту та університету. З минулого навчального року вона була заступником голови студради по роботі з інститутами та головою студентського парламенту Навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки.sidljaruk-ira-radyvyliv Радивилів, Ірина СідлярукНа фото: Ірина Сідлярук (зліва) на профорієнтаційному заході в Радивилівському районному будинку культури.

Ірина Сідлярук Рівне Радивилів

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Січень 21, 2015

    […] ДИВ.: Радивилівська студентка “рулить” в університеті […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.