Радивилівська “Свобода” – проти Кабміну

5 січня відбулася четверта сесія Радивилівської районної ради сьомого скликання, обраної 25 жовтня 2015 року. 

На сесію були запрошені голова райдержадміністрації, депутати обласної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, міський та сільські голови, представники засобів масової інформації. З 34 депутатів районної ради були присутні 28.

Радивилів, районна радаНа розгляд сесії в Радивилові було внесено такі питання:

про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік (доповідач Оксана Мартинюк – начальник фінансового управління райдержадміністрації); 2) про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік (доповідач Оксана Мартинюк – начальник фінансового управління райдержадміністрації); 3) про план роботи районної ради на 2016 рік (доповідач Анатолій Тимошейко – керуючий справами апарату районної ради); 4) про упорядкування умов оплати праці голови та заступника голови районної ради сьомого скликання (доповідач Анатолій Тимошейко – керуючий справами апарату районної ради); 5) про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради сьомого скликання (доповідач – Володимир Кондик – голова районної ради); 6) про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих громадян (доповідач Андрій Гуменюк – заступник голови районної ради); 7)про районну програму «Діти Радивилівщини на 2016-2020 роки» (доповідала в.о. головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я ЦПМСД Людмила Гузінська); 7) про районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015-2018 роки (доповідач Сергій Пінчук – головний спеціаліст сектору з питань надзвичайних ситуацій та інфраструктури райдержадміністрації); 8) про районну програму соціально-медичної реабілітації інвалідів, осіб похилого віку та учасників антитерористичної операції на 2016 – 2020 роки. (доповідач Віктор Гетьман – директор територіального центру соціального обслуговування громадян); 9) про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад району частини нежитлового приміщення адміністративного будинку (доповідач Інна Герасимчук – начальник відділ з питань комунальної власності апарату районної ради); 10) про районну програму соціально-медичної реабілітації інвалідів, осіб похилого віку та учасників анти терористичної операції на 2016-2020 роки; 11) про звернення працівників КЗ ОЗ «РЦ ПМСД» (доповідач Володимир Кондик – голова районної ради); 12) різне.

 Депутати ухвалили рішення з усіх питань.

 Крім цього, депутати підтримали заяву щодо утворення фракції від Радивилівської районної організації політичної партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» (голова фракції – Мащук Віталій Григорович) та звернення від районної організації ВО «Свобода»  до Президента України щодо відставки Кабінету Міністрів України  на чолі з Прем’єр-міністром України.

(За публікацією сайту Радивилівської РДА, фото на лицьовій сторінці – з сайту РДА).

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

3 коментарі

 1. Семен сказав:

  Радивилівська “Свобода” – проти Кабміну. Крикливо! А скільки “свободи” в райраді? Аж 4 депутати з 34 обраних, хоч на сесії було всього 28 депутатів.

 2. Ігор сказав:

  Фото до заголовка не по темі, бо на ньому депутати не від СВОБОДИ

 3. Читач Радивилів-інфо сказав:

  А мені сподобався коментар в одній з газет:
  “…всіма двадцятьма вісьмома голосами з двадцяти восьми присутніх підтримали «Звернення від районної організації ВО «Свобода» до Президента України щодо відставки Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України».
  Для довідки: представництвопартії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у районній раді – 9 депутатів. Представників саме тієї політичної сили, що на київському рівні постійно заявляє про відсутність будь-яких протиріч з політичною силою Прем’єр-Міністра.
  Водночас жоден «бепепешник-солідарник» у районній раді навіть не спробував сказати бодай слово на захист чи виправдання урядової політики. Як і будь-хто інший з представників партій нинішньої коаліції більшості у Верховній Раді.
  Хоча навіть в обласній раді, при прийнятті аналогічного рішення, писаного, без сумніву, під копірку у столичному штабі «Свободи», знайшлися такі депутати: мовляв, нам же завтра їхати до Києва, просити в цього уряду грошей на ремонти та добудови…
  …враженням від ознайомлення зі Зверненням не можемо не поділитися. Читаєш і душа радіє: які сміливі і рішучі наші депутати! Оцю б їх сміливість і рішучість – та на наші місцеві животрепетні проблеми. Бажано, все ж у межах повноважень депутатів районної ради. А так… Ось уже тиждень минув, а уряд і досі на місці. Не поспішає чомусь уряд «взяти під козирок» – та піти. На рішучу вимогу депутатів з Радивилова, що десь далеко-далеко на ще дальшій від Києва Рівненщині…”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.