Радивилівське авто прорвалося на Красну площу в Москві

авто, Москва, РадивилівДекілька кіл Красною площею Москви зробив жовтий “Мерседес” з рівненськими номерами ВК 0214 АІ. Автомобіль знаходився на евакуаторі, який врешті зупинили біля мавзолею. Ця новина облетіла увесь світ. Хтось вбачає в цьому лише випадковий збіг обставин, а комусь цей курйоз видається пророчим.

Як стало відомо, синім евакуатором, на якому був жовтий міні-вен з рівненськими номерами, керував 59-річний мешканець Воронезької області Павло Клюєв. Росіянина, одягненого у камуфляжну форму, патруль зупинив після кількох кіл Красною площею.

Павло Клюєв із Воронезької області приїхав до Москви 25 лютого на міні-вені “Mercedes-Benz Viano” з рівненськими номерами і припаркував авто неподалік від ГУМу. Коли за деякий час повернувся до авто, побачив, що воно стоїть на евакуаторі і працівник служби збирається від’їжджати. Спершу воронежець намагався умовити водія евакуатора віддати міні-вен, а коли той не погодився, виштовхав його з авто, сів за кермо і поїхав у бік Красної площі. Павло Клюєв кілька разів об’їхав Красну площу в супроводі місцевої поліції, після чого зупинився — виїхати з площі йому не вдалося.

Гонитву за евакуатором знімали на камери перехожі та туристи, одразу поширивши це відео світом. Згодом це відео показали й по російському телебаченню. Російська преса стверджувала, що власником українського міні-вена є Павло Клюєв. Втім, нам вдалося з’ясувати, що офіційно авто належить 39-річному Анатолію Кузичу з міста Радивилів. Його родина має магазин, у якому продає системи опалення та водопостачання.

Людмила Кузич, дружина Анатолія:

— Років п’ять чи шість тому ми цей “Мерседес” продали. Купив його на ринку молодий хлопець зі Львова, Сергій. Знаю, що він ним перевозив заробітчан у Німеччину. Але авто не переоформлював на себе, їздив за дорученням. Казав, що коли вирішить перереєструвати, подзвонить.

Згаданий Сергій розповів нам, що півроку тому жовтий міні-вен він перепродав — також на ринку, незнайомому чоловіку.

Як авто опинилося в Росії — він не знає, але припускає, що незаконно його туди перевезти не змогли б. Тож стати справжнім власником міні-вена з українськими номерами воронежцю Павлу Клюєву не вдасться.

У рівненському обласному ДАІ пояснили, що “Mercedes-Benz Viano” з номерами ВК 0214 АІ досі зареєстрований на радивилівця Анатолія Кузича, він є його офіційним власником. І хто б авто не купував, Анатолій має можливість повернути авто собі, заявивши, до прикладу, що його викрали. У Росії жовтий міні-вен можна буде зареєструвати тільки після того, як його знімуть з обліку в Україні.

Про подальшу долю самого Павла Клюєва, якого у Москві відправили на наркологічну та психіатричну експертизу, нічого з’ясувати не вдалося.

Алла Садовник (“Рівне вечірнє”).

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.