Радивилівські любителі екстріму позмагаються і в Тернополі

Як повідомляли місцеві засоби масової інформації, 13 і 14 вересня в лісовому масиві біля Радивилова пройшов міжобласний фестиваль екстремальних видів відпочинку «Radik Race – 2014». «Туристичний клуб «Карабінчик» (голова Ігор Левчук) став ініціатором проведення такого зібрання любителів активного відпочинку. Гості з Тернополя по закінченні змагань запросили всіх на подібні екстремальні перегони в Тернопіль на 4 і 5 жовтня.
І радивилівські ентузіасти поїхали в Тернопіль, де в лісовому масиві поблизу міста проходять пригодницькі перегони «Терен». Звичайно, погода нині більш прохолодна, ніж була півмісяця тому. А ночівля ж організовується в наметах. Однак загартовану молодь це не лякає. Один з організаторів тернопільських змагань Михайло Онишків, який брав участь у радивилівському фестивалі, на своїй сторінці у Фейсбуці поінформував, як можна з різних напрямків дістатися до місця перегонів, зазначив, що іменну заявку можна буде оформити в таборі, там буде й лікар з повноваженнями підписувати ці заявки. Там же оформляють страхування. До стартів допускаються команди в складі 3 чоловік (двоє осіб проходять техетапи).
Нагадаємо, що до організації фестивалю в Радивилові найбільше зусиль, за оцінкою самого Ігоря Левчука, доклали Катерина Левчук, Андрій Воєвода, Світлана Лящук, Павло Бабич, Валерій Гілюта…

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.