Радивилівські новини кількома рядками

8 грудня в Радивилівській РДА відбудеться “круглий стіл” на тему: «Про стан та перспективи розвитку надання соціальних послуг у Радивилівському районі в умовах децентралізації влади» (початок о 12 год).).

З нагоди Міжнародного дня волонтера в Радивилівській районній державній адміністрації відбулася зустріч голови РДА Олега Ващука, голови районної ради Володимира Кондика, голів об’єднаних територіальних громад: Крупецької –  Віталія Мошкуна, Козинської – Юрія Костюка з волонтерами району, які допомагають українським військовослужбовцям. Волонтери висловили Радивилів, РДАміркування про проблемні моменти у своїй діяльності, розповіли про воєнні будні, про те, як захищають Україну її віддані сини. О.Ващук запропонував утворити районну громадську організацію для можливості реагування у забезпеченні армії. У зустрічі взяли участь також учасники Дня дублера – учні загальноосвітніх навчальних закладів.

♦У середу, 14 грудня, в Радивилові відбудуться заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС: о 10.45 розпочнеться хода від райдержадміністрації до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС  (парк імені Т.Шевченка), там пройде панахида, після чого урочистості продовжаться в Радивилівській дитячій школі мистецтв імені Г.Жуковського.

♦Дубенська місцева прокуратура інформує, що з 11.00 до 13.00 21 грудня (середа) прокурор Рівненської області Соболь Олег Миколайович проводитиме прийом громадян у приміщенні Дубенської місцевої прокуратури за адресою: Дубно, вул. І.Франка,10. За попереднім записом звертатися телефоном: 0 (3656) 4-34-34.

«Мобільний соціальний офіс» працюватиме в черговий раз у Радивилівському районі 21 грудня (середа): Крупецька сільська рада – з 10.00 до 13.00 год.; Бугаївська сільська рада – з 14.00 до 16.00 год. У «мобільному офісі» можна дізнатися про призначення субсидії, соціальних допомог, надання пільг, встановлення статусу багатодітної сім’ї, призначення та перерахунку пенсії, соціальний захист демобілізованих, членів сімей загиблих в АТО й соціальний захист родин внутрішніх переселенців.

♦22-річний хлопець із села Бригадирівка Радивилівського району отримав загальне переохолодження тіла, повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Рівненській області. Потерпілого в стані коми доставили до лікарні.

(За повідомленнями сайту РДА і ЗМІ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.