Радивилівські новини кількома рядками

У Радивилівській центральній районній бібліотеці 12 січня відбудеться презентація книги «Революція Гідності. Війна». (Початок о 12 год.). До книги увійшли твори всіх членів Національної спілки письменників України в Рівненській області. Зібрано поезію, пісні, прозу 117 авторів.

На базі Радивилівського НВК «Школа №1 – гімназія» заплановано 15 січня провести контрольні випробування Малої Академії наук.

17 січня, в неділю, в Радивилівському районному будинку культури  відбудеться великий Різдвяний концерт (початок о 13 год.).

Ветеранський клубу «Затишок» з нагоди Новорічно-Різдвяних свят виступить з концертом для пацієнтів стаціонарного відділення Радивилівського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян.

Радивилів, центр, Радивилов, Рівненська областьДо відділу ведення Державного реєстру  виборців у Радивилівському районі надійшла постанова ЦВК №619 від 25 грудня 2015 року «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 27 березня 2016 року» з визначенням, що і Радивилівська об’єднана територіальна громада проведе перші вибори депутатів об’єднаної територіальної громади та міського голови, адже Радивилівська міська територіальна громада з вересня 2015 року об’єдналася з територіальними громадами сіл Немирівка, Батьків, Гаї-Лев’ятинські Немирівської сільської ради, сіл Дружба, Новоукраїнське, Малі Гайки Дружбівської сільської ради, сіл Башарівка, Перенятин, Старики, Приски Башарівської сільської ради, сіл Підзамче, Підлипки, Стоянівка, Казмірі, Круки, Адамівка Підзамчівської сільської ради – в Радивилівську об’єднану територіальну громаду з центром у місті Радивилів. Реформа з децентралізації влади в Радивилівському районі продовжиться в 2016 році.

Завершується добудова двоповерхового приміщення по вулиці О.Невського,88; в одноповерховій його частині до 2012 року діяв Радивилівський загальноосвітній ліцей. Тут у першому півріччі 2016 року заплановано відкрити дитячий садок, другий у Радивилові.

Згідно з законом про реформу друкованих ЗМІ, заснованих органами державної влади і місцевого самоврядування, в 2016 році зазнає роздержавлення і радивилівська районна громадсько-політична газета «Прапор перемоги». Надалі відносини газети і місцевих органів влади будуватимуться через укладення договорів на висвітлення їх діяльності.

(За матеріалами Інтернету).

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.