Радивилівські новини коротким рядком

9 і 10 березня, з нагоди річниць від народження і від дати смерті, ми вшановуємо пам’ять геніального поета і мислителя Тараса Шевченка. У Радивилові 10 березня (в четвер) біля пам’ятника Т.Шевченку в парку його імені пройде панахида (початок о 12 год. 30 хв.), затим у районному будинку культури відбудеться мистецький захід «Свою Україну любіть».

Радивилів, у центрі містаsmiles-uvaha2У Радивилові започатковано роздільний збір сміття, зокрема, пластикові  пляшки відтепер не слід викидати в пакетах з усім іншим сміттям, а необхідно зносити до спеціальних сітчастих контейнерів. Таких у нас з’явилося поки що 5 – вони встановлені біля багатоповерхівок та в центрі міста. Невдовзі будуть виготовлені додаткові контейнери. Зібраний пластик, котрий, як відомо, дуже погано розкладається і створює довгочасну екологічну проблему, відправлятимуть на вторинну переробку.

smiles-uvaha2З нагоди 145-ї річниці від дня народження видатної поетеси і громадської діячки Лесі Українки в Радивилівському професійному ліцеї проведено літературну годину «Обернулася в легенду», на якій виступили провідний бібліотекар Радивилівської бібліотеки О.Надорожна, бібліотекар Р.Касянчук, викладач української мови та літератури ліцею І.Борисевич.

smiles-uvaha2У Радивилові організовано видалення старих, небезпечних у негоду дерев уздовж міських доріг та вулиць, а заодно йде обрізування гілок, які дотягуються до електропроводів, погіршують видимість. Міськраді надає допомогу відповідною технікою агрокорпорація «Крупець», яку очолює Володимир Варфалюк.

smiles-uvaha2До громадського обговорення проекту щодо спорудження повітряної лінії електропередач 330 кВ «Луцьк – Північна – Тернопільська» (вона пройде і через Радивилівський район) за участю представників Національної енергетичної компанії “Укренерго”, консультанта та розробників проекту долучилися перший заступник голови Радивилівської районної державної адміністрації Микола Бондарчук і заступник голови районної ради Андрій Гуменюк. Електролінія забезпечить надійне постачання електроенергії споживачам Рівненської, Волинської та Тернопільської областей, а заодно дозволить збільшити потужності Рівненської АЕС.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.