Радивилівські новини – в декілька рядків

24 листопада в Радивилові, у районному будинку культури, пройде традиційний «ярмарок професій та освітніх програм», на який запрошуються випускники загальноосвітніх навчальних закладів, старшокласники.

proforientacia3♦На суботу, 26 листопада, в Радивилові намічені заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій. З 15.30 год. розпочнеться хода від райдержадміністрації до пам’ятника жертвам голодоморів (на розгалуженні вулиць Почаївської і Садової); там відбудеться панахида на вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні.

♦З метою організації допомоги дітям Луганщини з 14 листопада по 12 грудня на Рівненщині проводиться благодійна акція до Дня Святого Миколая. Мета – збір подарунків, ялинкових прикрас, іграшок, цукерок, шкільного приладдя, малюнків, листів тощо для привітання дітей. Жителів Радивилівщини просять більш активно долучатися до цієї акції. Збір допомоги відбувається в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (Радивилів, вул. Почаївська, 30).

♦Не так давно на сесії Радивилівської міської ради об’єднаної територіальної громади вирішено виділити для придбання ігрових майданчиків Дружбівському дитсадку 16 тис. грн., а також для капітального ремонту клубу в Гаях-Лев’ятинських – 70 тис.

♦З початку  року обсяги виробництва продукції сільського господарства  Рівненщини склали майже 6 мільярдів гривень. Відрадно, що в трійку районів з найбільшими обсягами виробництва  увійшов і Радивилівський – поряд із Млинівським та Рівненським районами.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.