Радивилівські освітяни і в Києві показали свою інноватику – дитяче козацьке об’єднання

У київському Палаці дітей та юнацтва на 6-му Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті». Рівненщину представляли і відділ освіти Радивилівської райдержадміністрації та Радивилівський районний методичний кабінет.

У рамках форуму-презентації проводилися професійні конкурси. Наші представники виявилися на достойній висоті. Зокрема, Дипломом лауреата конкурсу ІІ ступеня, як інформує сайт РДА, відзначено Радивилівський райвідділ освіти та Радивилівський районний методичний кабінет у номінації «Комплексна система військово-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді».

Організаторами форуму-презентації були Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук та компанія «Виставковий Світ».

Загалом було представлено майже 560 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, підприємств, бізнес-структур з 22 регіонів України, Республіки Польщі, США, Австрійської Республіки, Словацької Республіки.

Рівненщину представили 12 освітніх установ. Серед інновацій, які було презентовано на форумі – дитяче козацьке об’єднання Радивилівщини, як основа військово-патріотичного виховання дітей.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.