Радивилівські режисери зняли фільм про… фільм

Київський режисер Арсеній Бортник (м.Радивилів) на своїй сторінці у Фейсбуці поділився приємною для нього новиною: «Часто розповідав друзям, що знімаємо з Тарасом Підгірняком (він теж з Радивилова. – Примітка Радивилів.info) фільм про фільм веб-серіалу «5баксів.net»… От, нарешті, фільм офіційно в мережі. Кому цікаво – гляньте. По-моєму, класно бути за лаштунками. До того ж все рідне, українське. Ура!»

А на сторінці творчої групи «Видиво» зазначено: «Здійснилось! Фільм готовий. Вмощуйтесь зручніше та вмикайте наш фільм. Команда «Видиво» протягом останніх 6-ти місяців спостерігала за тим, як створювали перший український веб-серіал “5 баксів.net”. Як знімались найцікавіші сцени, невдалі дублі, складнощі на знімальному майданчику та купа історій… Все це ми зібрали в один фільм і будемо дуже раді за ваші перегляди та коментарі. Якщо ви ще не бачили серіал «5баксів.net», радимо його переглянути. Українське рулить! Гарного перегляду».

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Полиграф сказав:

    Неплохо было бы про сам город снять фильм, засняли бы вон кадры, как люди работают http://s-url.in/ebJ4R и показывали бы потом детям, внукам, правнукам…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.