Радивилівські спортсмени вшанували пам’ять героя АТО з Бродів

За сприяння Бродівської районної державної адміністрації та Бродівської міської ради у спортивному залі на міському стадіоні «Ювілейний» відбувся турнір кубка м. Броди з баскетболу, присвячений пам’яті героя України – учасника антитерористичної операції на сході країни Степана Гунька. У змаганнях взяли участь 6 команд, серед них і команда з Радивилівського району.

Турнір мав статус відкритих змагань. Радивилівські спортсмени й здобули перемогу. У складі команди грали Василь Козіброда, Дмитро Дмитрук, Максим Додь, Микола Щербатюк, Дмитро Чиж, Артур Тарасюк, Валентин Мельничук. Тренер команди Андрій Мамчур. Друге місце – за командою «Оберіг», за яку колись виступав загиблий герой, а третє посіли учасники баскетбольного колективу «Галич».

Степан Гунько

Степан Гунько.

Переможців та призерів змагань відзначили кубками, грамотами, медалями. Усі інші команди отримали заохочувальні призи – баскетбольні м’ячі, які вручив заступник Бродівського міського голови Олександр Єлиневський. Також нагороджувала баскетболістів спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації Роксолана Гроцька.

За словами одного з організаторів змагань – депутата міської ради Андрія Чобота, турнір пам’яті загиблого героя хочуть проводити щорічно до Дня міста Броди.

Довідка. Солдат Cтепан Гунько – військовослужбовець за контрактом, проходив військову службу в складі 80-ї окремої аеромобільної бригади (А0284), що дислокується у Львові. 20-річний юнак загинув під час виконання бойового завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України 26 серпня 2014 року.

zik.ua.

На фото: радивилівська команда (фото зі сторінки М.Додя в “Однокласниках”)

Радивилів, баскетболБроди, баскетбольний кубок пам'яті Степана Гунька 

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Грудень 8, 2014

    […] Тож приклад бродівських патріотів закликає і радивилі… […]

  2. Грудень 27, 2014

    […] Див.: Радивилівські спортсмени вшанували пам’ять геро… […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.