Радивилівські художники – у Львівському коледжі декоративного й ужиткового мистецтва імені Івана Труша

Радивилівська дитяча школа мистецтв організувала для учнів, які навчаються у художньому відділі, поїздку в один з найкращих мистецьких навчальних закладів Львова – державний коледж декора­тивного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша.

Привітно зустріли дітей з Радивилова викладачі та студенти закладу. Вони провели екскурсію аудиторіями, в яких студенти створюють свої перші витвори мистецтва. Радивилівці мали змогу відвідати творчі майстерні та ознайо­митися з методикою виготовлення гончар­них, ткацьких, дерев’яних та скульптурних робіт.

Особливо цікаво юним радивилівським художникам було поспілкуватися із студенткою шостого курсу, яка продемонструвала процес ви­готовлення глиняного посуду на гончарно­му крузі. Також допитливі екскурсанти оси­пали запитаннями і викладача із скульптурного факультету, який розповів про те, як пот­рібно працювати з каменем, про його особливості, а також про створення скульптур з м’яких матеріалів.

Запам’ятається і музей коледжу, в якому – не лише кращі роботи студентів усіх факультетів, а й відреставровані витвори мистецтва істо­ричного значення.

Учні з Радивилова мали змогу приєднатися до благодійної ак­ції, що проводилася в цьому навчальному закладі. Виручені кошти пішли на допомогу пораненим воїнам АТО.

Була у радивилівських юних художників і ще одна екскурсія – до унікального Музею укра­їнської архітектури та побуту під відкритим небом «Шевченківський гай», у якому діти могли насолодитись красою осені і ознайо­митись із стародавньою архітектурою Укра­їни різних регіонів.lwiw1 lwiw2 lwiw3 lwiw4

Радивилыв учні художнього відділу


(Радивилівська районна газета «Прапор перемоги», 31.10.2014,

зі статті Агати Капусти, викладача з класу образотворчого мистецтва

Радивилівської дитячої школи мистецтв).

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.