Радивилівський “Калейдоскоп” відпочивав у Карпатах (фото)

Минулої суботи та неділі, 4 і 5 жовтня, з ініціативи керівника радивилівського хореографічного колективу «Калейдоскоп» Наталії Володимирівни Бортник було організовано поїздку в Карпати для найменших танцюристів – маршрут подорожі проліг до Славського, відомого гірськолижного курортного селища в Сколівському районі на Львівщині. Восени тут теж вражає невимовна краса гір і гірських перевалів, розташованих біля схилів колоритних сіл. У групі мандрівників, яка складалася майже із 30 чоловік, були й деякі танцюристи старшого віку, а також окремі батьки дітей.

Місцем зупинки і ночівлі було вибрано дитячий туристичний табір «Трембіта» на в’їзді в Славське, розташований у чудовому за своїми краєвидами куточку Українських Карпат, де цілюще гірське повітря, мальовнича річка, звідки зовсім близько до гірськолижного підйомника, а з нього надзвичайно приємно оглядати красу навколишньої природи. І вся поїздка та перебування в таборі обійшлися кожному в дуже символічну суму.

Звичайно, були цікаві прогулянки, фотографування на березі річки Опір. На дітей справило враження скочування із зарослого густими травами крутосхилу, гра на трембіті (щоправда, мало кому вдавалося видобути з неї бодай який-небудь звук). Спільно готували обід і вечерю з прихоплених із собою продуктів. Уночі в Карпатах вже досить прохолодно, але всі взяли з собою теплий одяг, спальні мішки, ковдри. Наступного дня була прогулянка до гірськолижної зони біля гори Погар, огляд Карпат з висоти траси підйомника.

Такі поїздки запам’ятовуються надовго. І навіть певна втома від 250-кілометрової поїздки мікроавтобусом (а дорога туди й назад перевищує 500 км) з надлишком окуповується яскравими враженнями.
karpaty1karpaty1akarpaty1bkarpaty2karpaty3karpaty4karpaty5karpaty6karpaty7karpaty8karpaty9karpaty9akarpaty9ckarpaty9b


Фотографувала Наталія МЕЛИХ

(Фото можна збільшити натисканням вказівником).

Наталя Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.