Радивилівський КХП втратив 2 млн. грн.

Держаудитслужба в Рівненській області перевірила діяльність Державного «Радивилівського комбінату хлібопродуктів» і виявила низку порушень. Вони призвели до втрат ресурсів, упущених вигод, недоотриманих доходів або непродуктивних витрат на суму майже 2 млн. грн.

Основна причина – надання послуг по зберіганню зерна Аграрного фонду за заниженими або нижчими фактичної собівартості тарифами, неефективна робота з контрагентами і неналежний контроль за здійсненням будівельних робіт.

Витрат можна було б уникнути, забезпечивши контроль за витрачанням коштів та використанням майна. За результатами аудиторського дослідження спеціалісти Держаудитслужби в Рівненській області розробили 12 пропозицій задля зменшення в подальшому негативного впливу досліджених факторів ризику на фінансово-господарську діяльність Державного підприємства «Радивилівський комбінат хлібопродуктів».

http://radiotrek.rv.ua/news/koly_kerivnytstvo_pogano_pratsyuie_radyvylivskyy_hlibokombinat_vtratyv_dva_milyony_gryven_226523.html

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.