Радивилівський марафонець показав себе у Варшаві

Радивилівський спортсмен Ігор Левчук (живе в селі Крупець біля Радивилова) втретє взяв участь у міжнародному марафонському забігу на 42 кілометри 195 метрів – цього разу у Варшаві. Змагання проходили в неділю, 24 квітня. Попередні були в Кишиневі (квітень 2015 року) і в Києві (вересень 2015 року). Між іншим, за Ігоря у Варшаві вболівав радивилівець Тарас Підгірняк.

Ось як розповів про свої варшавські почуття сам Ігор на сторінці у Фейсбуці:

«Враження про організацію та проведення просто бомбезні! В захваті від ресурсів, які залучені до проведення заводу! Вперше відчув та спробував світові стандарти марафонських змагань…

Трішки про мій біг, траса доволі цікава, промайнула – не огледівся! От фізична форма дала «прикурити», на 32-му кілометрі усе «впало» в ноги і останніх 10 км перебирав ними, як міг, враження було, що на місці виноград топчу : ) Прибіг з результатом 3:13:35 ,що на дві хвилини кращий мого особистого рекорду!

У загальному із 778-и спортсменів у своїй категорії я 114-й.

Чому Тарас позначений на моїх фото? Він був там, я відчував його присутність… Через рівень захисту учасників та їхніх речей йому не вдалося до мене добратися! А в ейфорійному стані я профукав його дзвінки… Шкода, не побачилися… Тарасе, як і обіцяв, морозиво за мною. На Паску пропоную зібратися, кому цікаво – за морозивом! Щиро дякую всім, хто ставив люкси та лишав коментарі під моєю «ендоактивністю» (маються на увазі розповіді Ігоря у Фейсбуці про свої тренування. – Ред.), це спонукало не халтурити і працювати на повну.

Зараз лежу із задертими ногами, чи, верніше, з тим, що від них лишилося…»

Залишається додати, що Радивилівщина має всі підстави пишатися Ігорем Левчуком та іншими спортсменами, які, проявляючи неабияку наполегливість і витривалість, день у день ідуть до поставленої мети і досягають успіхів.

marafon_2016-1 marafon_2016-2 marafon_2016-3 marafon_2016-4

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.