Радивилівський мотогонщик став переможцем фіналу Кубка України з мотокросу (ВІДЕО)

Радивилівський мотогонщик Назар Парніцький став переможцем фіналу Кубка України з мотокросу, – змагання нещодавно проходили на околиці Києва – в Пирогові. На старти вийшли гонщики різного віку і з мотоциклами різного класу. Восьмирічний школяр із Радивилова, про спортивні успіхи якого не так давно розповідало наше видання «Радивилів.info», виступав на мотоциклі з об’ємом двигуна 50 кубічних сантиметрів. Показавши високий рівень підготовки і проявививши змагальну заповзятливість на надзвичайно складній трасі, Назар Парніцький упевнено обіграв суперників із своєї вікової категорії і вперше переміг у фіналі Кубка України з мотокросу. Вітаємо з цим успіхом і Назара, і його тренера – батька, Петра Парніцького.

Пропонуємо відео із змагань, в об’єктив телеоператора потрапив і переможець Кубка України Назар Парніцький.

А ось замітка Євгена Цимбалюка з газети “Голос України” за 12.11.2014 р.:

“У копилці мотогонщика з міста Радивилів, що на Рівненщині, Назара Парніцького, котрий почав займатися мотоциклетним спортом із чотирьох років, уже чимало здобутих трофеїв.

Наразі юний гонщик, котрий навчається в другому класі Радивилівської НВК “Школа №2-ліцей”, зійшов на свою найвищу спортивну вершину, беручи участь у фіналі Кубка України з мотокросу.

Назар Парніцький виступав у наймолодшій віковій групі на мотоциклі з об’ємом двигуна 50 кубічних сантиметрів. Турнір складався з двох етапів. У першому радивилівчанин фінішував другим, пропустивши вперед Василя Кураша із Закарпаття. А в другому взяв впевнений реванш у свого головного свого конкурента. Набравши 97 залікових очок (у Василя Кураша – 91), Назар Парніцький став володарем Кубка України.

Першим привітав Назара з перемогою його батько Петро Анатолійович, котрий прищепив синові любов до мотоциклетного спорту і нині тренує юного гонщика”.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.