Радивилівський погляд на Львів

Понад 100 фотоетюдів фотографа з Радивилова! Звичайно, Львів відкривається кожному по-своєму. Але кожного він не може не хвилювати. Тому й постає в поетичних та прозових творах письменників, у картинах та піснях.

З-посеред усіх навколишніх великих міст радивилівці, мабуть, найчастіше відвідують Львів – багато хто там навчається чи навчався у вузах, комусь просто подобається вряди-годи поблукати старовинними вуличками, зайти в кав’ярню, помилуватися старовинними будівлями або поїхати в колоритний Шевченків гай, піднятися крутими східцями на Замкову гору і звідти ще й ще раз оглянути простори цього древнього міста. І мало не кожному хочеться зафотографувати на пам’ять цікавий куточок Львова – зафотографувати якщо не професійним дзеркальним фотоапаратом, то бодай смартфоном чи планшетом.

Ми представляємо фотоальбом художніх фотоетюдів про Львів і львів’ян, сформований із сотень своїх робіт радивилівським журналістом Володимиром Ящуком. Відібрані найбільш цікаві світлини, як на його думку. Деякі знімки зазнали значної стилістичної обробки.

Повністю альбом можна переглянути тут: http://photo.i.ua/user/5086/450136/

Львів Львів Львів Львів Львів Львів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Маргарита сказав:

    Цікаво. Стара частина Львова показана гарно. Але є цікаві фото і з Шевченкового гаю, з Високого замку, з Личаківського цвинтаря, навіть відома “Криївка” втрапила на фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.