Радивилівський район: короткі повідомлення

“Центр дослідження і відродження Волині” (Радивилів, керівник Володимир Дзьобак) взяв участь у святі з нагоди відкриття пам’ятника борцям за волю та незалежність України у місті Дубні.

⇔У Рівному на стадіоні «Авангард» нещодавно проводилась спартакіада серед школярів області з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь більше 420 спортсменів. У бігу на 100 метрів серед юнаків Владислав Почтарук з Радивилівського району став першим.

⇔Радивилівці Тарас Підгірняк і Арсеній Бортник повідомили у Фейсбуці: «А ми побували на фестивалі соціальної реклами Molodiya Festival. Наш ролик “Український військовополонений” потрапив у фінал та отримав цікаві відгуки)) Уся наша знімальна команда дякує організаторам за участь».

⇔Серед 12 кандидатів на посаду селищного голови Демидівської об’єднаної територіальної громади (у виборах братимуть участь 29 жовтня і виборці Пляшевської сільради Радивилівського району) є представник Пляшевої Павло Гогой, 1961 року народження.

⇔Радивилівський районний військовий комісаріат проводить додатковий відбір кандидатів на  навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів.

⇔Розпочато ремонтні роботи будівлі Козинської школи мистецтв. Передбачено здійснити повну заміну даху, монтаж пластикових вікон, ремонт фасаду, облаштування пандуса та облаштування внутрішніх туалетів. Загальна вартість робіт – 846,9 тис. грн. З бюджету сільської ради виділено 100 тис. грн. Основні кошти отримано за проектною заявкою інфраструктурної субвенції.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.