Радивилівський район отримає 440 тисяч

По районах Рівненщини розділили кошти на купівлю житла родинам загиблих в АТО. Радивилівський район отримає  440 081,25 гривень. Така ж сума визначена і на Демидівський, Корецький, Рівненський райони та м.Острог кожному району зокрема.  А ось на Березнівський, Гощанський, Костопільський та Сарненський райони спрямовано по 880 162,50 гривень,  Здолбунівський – 1 760 325,00 гривень, Млинівський – 1 320 243,75 гривень, Рівне – 3 520 650,00 гривень.

Загалом на ці цілі в область з державного бюджету надійшло 12 мільйонів 322 тисячі 275 гривень, розподіл яких між районами затвердила комісія облради з питань бюджету, фінансів та податків.

ATO-Інформацію про кількість таких сімей зібрали та подали райдержадміністрації та виконавчі комітети рад міст обласного значення. Депутати здійснювали розподіл коштів у залежності від фактичної кількості таких сімей у районі, – розповів голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Виділені кошти призначені для будівництва (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Про це інформує газета ОГО.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.