Радивилівський район “за часів Сергія Шевченка”

Радивилів, фото, види Радивилова, літо в Радивилові, фото Ящук, Ящук, Радивилів інфо, Радивилів infoНа початку цього року в Радивилів.info була вміщена довідкова замітка «2015: пам’ятні дати Радивилівського району». Хтось написав до неї коментар: «Можна було додати ще таку дату – 10 років тому з Радивилова пішов Шевченко Сергій Віталійович, який був головою адміністрації з 2002 року і багато доброго зробив для Радивилівського району. Як колись, так і тепер міняють голів без розбору – кого за непридатність скидають, а кого й без потреби, нехай би ще працював».

Час біжить швидко, спроби знайти сьогодні в Інтернеті інформацію про Шевченка Сергія Віталійовича, чиє життя обірвалося у віці 33 років, не увінчаються скільки-небудь вагомим успіхом. Можна лише уточнити, що був призначений головою Радивилівської районної державної адміністрації Президентом Л.Кучмою 20 червня 2002 року. А звільнив його з цієї посади Президент В.Ющенко 15 лютого 2005 року «у зв’язку із  закінченням строку повноважень Президента».

А між тим “за часів Сергія Шевченка” не бракувало публікацій у пресі про нього і його управлінську команду, про справи на Радивилівщині. З нагоди 30-річчя керівника майже весь номер районної газети «Прапор перемоги», як ніколи, був заповнений привітаннями (наче якась невидима сила підказала представникам колективів моторошну мотивацію: більше ювілеїв у нього не буде). Більш-менш всесторонньо відобразила той час у місті Радивилів і в районі брошура «Радивилівський район. Події та цифри» (на правах рукопису, бо була без вказівки видавництва, року випуску і тиражу). На початку 2004 року її роздавали учасникам районної наради за підсумками 2003 року. Готували брошуру на основі представлених з адміністрації і власних матеріалів журналісти «Прапора перемоги» Володимир Ящук, Олена Кондратенко, Василь Семеренко, Василь Грицайчук, в основному використані тут і зроблені ними фотознімки.

Публікуємо цю брошуру в форматі pdf – з метою не стільки представити знімки, скільки запропонувати тексти, які сьогодні вже мають певне краєзнавче, історичне значення. Будучи розпізнаними у відповідній програмі, вони стануть доступними в Інтернет-мережі за словами пошукового запиту.

СКАЧАТИ БРОШУРУ:

Radyvyliv_2004

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

2 коментарі

 1. бюджетник сказав:

  Горді, що мали честь працювати з таким керівником як Сергій Шевченко. Шкода, що мало. А теперішній владі слід було би звертати увагу не на ура-патріотизм, а на професіоналізм. Бо час говорильні закінчився. В країні йде війна і потрібно працювати в поті чола.

 2. Тарас Грушівський сказав:

  Сергій Шевченко

  Кілька фактів з біографії Сергія Шевченка. Народився 20 травня 1973 року в місті Новоград-Волинський, Житомирська область.
  Після закінчення Тернопільського інституту народного господарства працював на посадах економіста, виконувача обов’язків начальника Новоград-Волинського райфінвідділу, головним економістом Житомирського обласного фінансового управління, завідуючим Новоград-Волинським райфінвідділом, заступником міського голови міста Новоград-Волинський з економічних питань.
  У 1998 році був обраний депутатом Житомирської обласної ради, був головою постійної комісії обласної ради з питань бюджету та комунальної власності.
  У 1999 році став слухачем Державної академії управління при Президентові України, закінчив її в 2002 році.
  З березня 2001 року працював першим заступником голови Гощанської райдержадміністрації на Рівненщині.
  20 червня 2002 року Шевченко Сергій Віталійович був призначений головою Радивилівської районної державної адміністрації Рівненської області. Головну увагу приділяв соціально-економічному розвитку району, благоустрою міста Радивилів та сільських населених пунктів, розширенню фінансово-економічних можливостей територіальних громад, розвитку культури та спорту, молодіжним проблемам, захисту інтересів людей похилого віку. Як зазначено в замітці, звільнив його з посади голови Радивилівської РДА Президент В.Ющенко 15 лютого 2005 року «у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента».
  Із липня 2005 року працював заступником Новоград-Волинського міського голови. У березні 2006 року був обраний депутатом Радивилівської районної ради. З травня 2006 року був директором ТОВ “РГТ Україна” та ТОВ “Новотекс”.
  Загинув у липні 2006 року внаслідок зіткнення його автомобіля з іншим транспортним засобом. Похований у місті Новоград-Волинський. Був одружений, залишилася дочка.Сергій Віталійович Шевченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.