Радивилівський район збереже свою цілісність?

Радивилів, фото, види Радивилова, літо в Радивилові, фото Ящук, Ящук, Радивилів інфо, Радивилів infoЗамість 365 громад на Рівненщині заплановано створити 45 потужних об’єднань у рамках програми реформи місцевого самоуправління. Відкоригований проект перспективного Плану об’єднання громад представлено на засіданні регіональної робочої групи у Рівненській обласній державній адміністрації.

Як розповів перший заступник голови ОДА Юрій Приварський, «попередньо планувалося створити 76 громад. Цей варіант доопрацювали і на основі консультацій з громадами пропонуємо 45. Так, надійшли пропозиції щодо додаткового укрупнення територій у десяти районах».

Важливий для нас факт: згідно з проектом, Радивилівський (з адмінцентром громади – Радивилів) , а також сусідні з ним Дубенський і Демидівський райони, а ще на півночі області – Дубровицький і Зарічненський матимуть по одній потужній громаді.

Найбільше громад – шість заплановано у Володимирецькому районі. У Гощанському та Рівненському буде по 5. Млинівський, Сарненський і Здолбунівський райони зголосилися на 4 територіальні громади кожен, Костопільський матиме 3, у Рокитнівському, Острозькому, Березнівському та Корецькому районах створять по дві громади.

Перспективний План формування територій громад 12 червня буде винесено на схвалення сесії Рівненської облради, лише після цього його розгляне Кабмін.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.