Радивилівській районній раді присуджено грант

Підбто підсумки Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування за 2013 рік.
Проект, поданий Радивилівською районною радою, розроблений КП «Радивилівтеплосервіс» (директор О.Чуздюк) – «Створення комплексної системи збору відходів деревини для виготовлення альтернативних видів палива в Радивилівському районі Рівненської області, який відповідає напряму оснащення комунальних підприємств устаткуванням, що забезпечує суттєву оптимізацію споживання ресурсів та економію коштів бюджету місцевого самоврядування», визнано переможцем. Районній раді присуджено грант для його впровадження – 200 тис. грн., що буде профінансовано за рахунок державного бюджету у 2014 році
Зважаючи на зменшення запасів природних ресурсів, у світі і державі прослідковується тенденція до використання альтернативних видів палива – з метою зменшення навантаження на природу в цілому та зменшення шкідливих викидів у навколишнє природне середовище. Одним із видів альтернативного палива є паливна щепа. Вона не тільки не забруднює навколишнє середовище, а й вирішує проблему утилізації деревних від­ходів. Відходи деревини, які в даний час спалюються, можуть бути перероблені в особливий вид палива – паливну щепу. Для її виробництва використовують дрібні (стружка, деревне борошно та інші) і грубі відходи (обрізки, відходи лісопереобки).
Для реалізації проекту передбачено кошти в сумі 310 тис. грн., в тому числі 200 тис. – кошти конкурсу, 60 тис. – кошти місцевого бюджету, 50 тис. грн. – кошти комунального підприєметва «Радивилівтеплосервіс».
Економічним аспектом вирішення проблеми стане створення підприємства з переробки відходів деревини, поліпшення якості комунальних послуг, заміна природного газу альтернативними видами палива, що призведе до зменшення вартості енергії для населення, повідомила газета «Прапор перемоги».

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.