Радивилівський рок-гурт “Fight For Future”: куди виведе стежка?

Уже більше чотирьох років існує радивилівський рок-гурт “Fight For Future” («Борись за майбутнє»). І вже став доволі помітним серед колективів такого музичного напрямку в Україні. Склад гурту дещо змінювався, але це не збило зі стежки творчого самоутвердження.

Наприклад, про автора слів і музики Георгія Лошакова опублікована довідка на сайті Львівської обласної філармонії, адже нині він викладає по класу флейти у Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької. Лауреат всеукраїнських конкурсів, учасник міжнародного музичного фестивалю «Віртуози». Учасник «Доплер-секстету» під керівництвом Андрія Карпяка. Брав участь у гастролях у таких країнах, як Греція (Салоніки), Польща (Ельк, Красічин, Сандомир, Катовіце), Швейцарія (Базель, Берн) та багатьох містах України. Георгій закінчив Рівненське державне музичне училище у класі Богдана Прищепи Богдана та Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка у класі доцента Андрія Карпяка. Мають свої сторінки «В контакті» учасники гурту Тарас Шелест і Віктор Харчук, тож регулярно інформують про виступи колективу, публікують пісні та посилання на інтерв’ю рок-гурту.

Одне з тернопільських Інтернет-видань (cikavo.te.ua) поцікавилося: «Своєрідним мейнстримом в останній час серед молодих людей, яким смакує рок, стало створювати власні рок-колективи, які зазвичай не мають стимулів, аби жити й розвиватися надалі. Що для вас було головним стимулом на початку діяльності гурту? Що дало наснаги грати 4 роки – адже це таки чимало?» На що музиканти відповіли: «Мейнстрим був і буде, не вважаємо це негативною рисою, навіть гурти, що проіснували короткий час, залишають після себе слід, можливо, не завжди хороший. Проте слухач може в такому випадку розвивати свій естетичний смак і направду вибирати найцікавіше. Хочеться побажати таким гуртам бути наполегливішими – без зусиль нічого не прийде саме по собі. Щодо нас самих, то створення проекту F.F.F. було результатом пошуку, втілення та вираження свого внутрішнього світу».

Пояснимо: ме́йнстрим (англ. mainstream — основна течія) — термін, що позначає переважний напрямок у певній області (науковій, культурній, медійній тощо) для певного періоду часу. Часто вживається для позначення яких-небудь «офіційних», масових тенденцій у культурі, мистецтві для контрасту з альтернативою, андеграундом, немасовими, елітарними напрямками.

Думка учасників гурту про свій альбом «Відкрий очі»: «Це наш перший досвід масштабної студійної роботи. Важко переоцінити нашу радість після того, як ми тримали перші диски в руках. В епоху Інтернету, думаю, досить цінною є можливість дістати з полички платівку та просто відчути її, адже, заливши треки просто в мережу, ми просто нівелюємо стільки вкладеної праці. Безперечно, задоволення то недешеве – випустити платівку, але варте того».

До речі, в Інтернеті музиканти таки викладали деякі свої речі: «Ти на ранах» (лірика: Лошаков Г.Б., музика: Лошаков Г.Б. , Шелест Т.Р. , Харчук В.В.), «Відкрий очі» (лірика: Лошаков Г.Б., музика: Лошаков Г.Б. , Харчук В.В. , Шелест Т.В.), «Інтро» (музика: Лошаков Г.Б. , Харчук В.В. , Шелест Т.Р.). Із свіжих подач, посилання на які можна знайти «В контакті»:  «Авалон», «Вставай з колін», «Зло», «Слова», «Розбивай мої мрії».

У Тернополі після виступу радивилівського гурту його музикантів запитали: «Ви часто виступаєте для публіки в українських містах. А як вас сприймають на рідній сцені в Радивилові?» Відповідь гурту «Fight For Future»:  «Як не дивно, вдома ми граємо не часто, після кількох організованих концертів не надто є бажання робити нові. На жаль, немає приміщення, яке можна було б використати в таких цілях. Надіємось, що найближчим часом така можливість з’явиться, ми завжди раді пограти для рідного міста. Щодо публіки, то вона завжди радує теплим прийомом».

Гурт Радивилова Гурт Радивилова2 Гурт Радивилова3


Підготував Влас Надчицький.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.