Радивилівський “Велодень” скликає ентузіастів

Велодень, Радивилів, 2015Завдяки молодіжній громадській організації – туристичному клубові «Карабінчик» (очолює Ігор Левчук, викладач Радивилівського професійного ліцею) «Велодні» стають у Радивилові традиційними. Принаймні цьогорічний, який намічено провести в наступну неділю, 31 травня, буде вже третім за рахунком.

Торік такий «Велодень» припав на Трійцю, в числі учасників велопробігу тоді зареєструвалися люди великого вікового діапазану, як ті, кому за 50 і навіть за 60, так і діти. Маршрут пролягав вулицями Парковою, А.Міцкевича, О.Невського і завершився на центральному майдані Незалежності. Після загального фотографування всі взяли участь у змаганнях з техніки веловодіння, повільної їзди. На майдані була розгорнута фотовиставка на тему велосипедного дозвілля, проводився збір відпрацьованих джерел енергії (батарейок).

Цього року, 31 травня, реєстрація учасників і загальне фотографування буде на майдані Незалежності з 13 години. Велопробіг пройде до міського стадіону. Там відбудуться змагання, конкурси, розваги, «фотовеловиставка». Але нагородження намічене на 21 годину на майдані Незалежності. Тут же організують кінопоказ під відкритим небом. Усім зареєстрованим учасникам велопробігу обіцяють солодощі.

Організатори закликають велосипедистів подбати про власну безпеку і взяти захисні велошоломи. До речі, і цього дня проводитиметься збір відпрацьованих батарейок.

А тепер – для нагадування: кілька фото з минулорічного велопробігу. Фото Володимира Ящука.

Радивилів, велодень Радивилів, велодень Радивилів, велодень Радивилів, велодень Радивилів, велодень

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.