Радивилівських спортсменів нагородили “бронзою”

Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Спортивна зима» проводився в містах і районах Рівненщини в період з грудня 2015 року по лютий 2016 року і мав на меті залучити якомога більшу кількість людей до рухової активності та показати, що спорт – це не лише важка праця, а й достатньо цікаве заняття, до якого можна долучатися всією сім’єю.

Заходи відбувалися у формі змагань, спортивних свят, фестивалів і за час проведення подарували безліч посмішок, позитиву і хороших емоцій усім своїм учасникам. Переможець визначався за поданими звітами, в яких вказувалися кількість залучених учасників, волонтерів та інформаційна підтримка заходу.

sport_radОтож, перше місце дісталося управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому; друге – відділу у справах молоді і спорту Сарненської райдержадміністрації; а “бронзу” здобув сектор молоді та спорту Радивилівської райдержадміністрації. Всі переможці нагороджені кубками і дипломами від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх», а управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому отримало ще й призи від Відділення НОК України в Рівненській області. Нагородження переможців та призерів відбулося в ході засідання підсумкової колегії управління у справах молоді і спорту Рівненської обласної державної адміністрації, повідомляє “Спорт для всіх”.

На фото: відзнаки отримує завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації (Радивилів) Микола Тацій.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.