Радивилівському будинку школяра – 60

Колектив працівників і сьогоднішні та колишні гуртківці Радивилівського районного будинку школяра 14 травня відзначили 60-річчя з часу створення навчально-виховного закладу. З цієї нагоди в заповненому вщерть районному будинку культури відбувся великий концерт, у якому взяли участь керівники гуртків, теперішні і колишні гуртківці. У фойє було розгорнуто виставку робіт учнів.

З важливою датою в житті будинку школяра всіх причетних до його діяльності вітали голова Радивилівської районної ради Володимир Кондик і голова райдержадміністрації Олег Ващук. Вони вручили грамоти і подарунки групі кращих працівників.

Церемонію нагородження продовжили: від імені районного відділу освіти – провідний спеціаліст Ігор Кричук, а згодом від адміністрації будинку школяра – його директор Світлана Сова. Наприкінці святкового дійства педагогічному колективові, який запросили на сцену, було вручено святковий торт.

Фоторепортаж, який для Радивилів.info підготували Володимир Ящук і Владислав Мелих, представляє лише окремі фрагменти цього святкового дійства. Фотознімки можна переглянути тут: http://photo.i.ua/user/8031682/472222/?p=0&r=9644711

Радивилів, у залі будинку культури

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

2 коментарі

  1. Читач сказав:

    Чому знімки треба дивитися не на цій сторінці, а на якійсь іншій?

    • Редактор сказав:

      Наше Інтернет-видання користується платним хостингом. А великоформатні і якісні фотознімки багато “важать”, тобто вони дуже швидко заповнюють оплачене нами місце. Доводиться використовувати для фото можливості, що їх надають в Інтернет-мережі безкоштовно (хоча в кожному конкретному випадку їх надають в обмеженій кількості).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.