Радивилів: Добрі новини передноворічних днів

Cпеціальна номінація “Регіональний прорив року” від Державного агентства розвитку туризму України була в конкурсі “Ukraine Tourism Awards 2021”, який завершився вчора. До участі були запрошені, як уже повідомляло наше видання, всі регіони України – ОДА та громадські організації, які в 2021 році реалізували проєкти, спрямовані на розвиток туристичного потенціалу своєї області або зробили промо свого регіону, туристичного об’єкта. Серед запрошених учасників конкурсу гідно конкурував Етнопарк «Ладомирія» (Рівненщина, м.Радивилів). І здобув перемогу, з чим і вітаємо колектив Центру дослідження і відродження Волині на чолі з кандидатом історичних наук Володимиром Дзьобаком. “Ладомирія” спершу більшість голосів набрала в онлайн-голосуванні, здобувши 2021 голос. Потому цю перемогу закріпило журі. “Це незалежне від всіх інших асоціацій, від турфірм – і тому авторитетне. Всі турфірми, гіди, готелі, заміські комплекси беруть участь. Тобто отримати приз – це вже дуже почесно. Там ретельно підходять до голосування: от ми були другими, а в одних зняли 2800 голосів, які накручували. В багатьох вони познімали”, – розповів ЗМІ голова ГО “Центр дослідження і відродження Волині” Володимир Дзьобак. Він зазначив, що рішення брати участь у конкурсі було спонтанним і в процес включились, коли голосування вже тривало два дні. “Радість у нас велика, бо ми набрали майже на тисячу голосів більше, ніж наші візаві, які посіли друге місце. Це називається чиста перемога”, – сказав керівник “Ладомирії”.

Цієї зими в Радивилові знову відчинила двері резиденція Святого Миколая. Облаштували таке особливе місце, де здійснюються кращі дитячі мрії, у молодіжному просторі, що в Радивилівському міському будинку культури. Щоб усе в резиденції виглядало захоплююче та казково, покреативили активісти ГО «Ідея». Адже візит до Миколая, а особливо перше з ним знайомство, зберігатиметься у яскравих спогадах довгі роки. У ці дні кожна дитина, яка завітає у резиденцію, має нагоду поспілкуватися з Миколаєм, розповісти про свої бажання. А ще – взяти участь у розвагах та веселих забавах з аніматорами, покружляти у хороводах, поспівати новорічних пісень. Відбулись перші зустрічі міських дітей з Миколаєм у його резиденції. Ці моменти переповнювали враженнями, заряджали настроєм та примножували щасливі дитячі усмішки!

Веселощі, святкові розваги та передноворічний майстер-клас влаштували працівники Радивилівської міської книгозбірні для наймолодших користувачів бібліотеки. Приурочили дитячий захід до дня Святого Миколая Чудотворця. Цьогоріч стараннями бібліотекарів знову облаштовано атмосферну фотолокацію. Не тільки відвідувачів книгозбірні, але і всіх бажаючих містян запрошують на фотосесії. Бібліотечний простір креативно задекоровано. Щоб навчити і наймолодших її користувачів виготовляти новорічні прикраси власноруч, бібліотекарі організували майстер-клас. Після успішного його завершення дітей запросили на театралізоване передноворічне дійство. Ведучі А.Бражнікова та В.Залужна розповіли про історію життя Миколая Чудотворця. Його земний шлях є прикладом того, як із самого дитинства кожен з нас має розвивати в собі цінності добра, правди, любові, справедливості, совісті. Бібліотекарі закупили солодощі, аби улюблена частина святкової зустрічі дітей з Миколаєм була реалізована. На додачу подарували всім пригодницькі книги від українських письменників.

Міський голова Радивилова Микола Карапетян презентував нову звукопідчилюючу техніку старості Сестрятинського старостинського округу Богуславу Чорнобаю. Оскільки аудіообладнання було передано на потреби округу напередодні Свята Миколая, то це стане корисним подарунком всім жителям старостинства.

– Ця сучасна апаратура забезпечить нам новий рівень проведення всіх святкових подій, які ми будемо планувати та організовувати, – зазначив староста. – Це і шкільні заходи, мистецькі, спортивні, розважальні, оздоровчі. Якісне озвучення сприятиме також творчому розвитку всіх, хто причетний до художньої самодіяльності, а також змістовному дозвіллю молоді старостинства.

Першокласники Радивилівського ліцею №1 здійснили свою першу колективну мандрівку у Львів. Святий Миколай із радістю приймав чемних діток у своєму затишному казковому будиночку, вислухав усі побажання, передав листи маленьких гостей своїм помічникам і подарував приємні та цікаві подарунки. Та несподіванки на цьому не закінчились. Усміхнені та доброзичливі адміністратори Ігроленду зустріли діток на вході і провели до батутної зони. Там вони погрались досхочу. Радості та позитивним емоціям не було меж! Щасливі та задоволені, першокласники повернулися додому.

Традиційний зимовий поєдинок «миколайчиків» став спортивним акцентом у програмі передноворічних заходів Радивилівської громади. За звання чемпіонів змагались команди КДЮСШ та християнського футбольного клубу «Тріумф». Матчі проходили у спортивній залі Радивилівського ліцею №2.

(За повідомленнями в соцмережах).

ялинка - елка

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.