Радивилів: Футбольні змагання до 30-річчя Незалежності України

Видовищні футбольні старти, які розпочались сьогодні вранці на стадіоні «Колос» у місті Радивилів, дали змогу проявити себе найспритнішим, найсильнішим, найзлагодженішим спортивним командам Радивилова, Млинова, Дубна, Смиги, Здолбунова, Демидівки та Квасилова.

Гравці дитячо-юнацьких шкіл та футбольних клубів позмагалися за Кубок до ювілейного 30-річчя Незалежності України.

Влучні подачі гравців та перебіг усього турніру фіксував голова дитячою-юнацької футбольно-футзальної ліги Віктор Радовенчик, який, до того ж, є віце-президентои Асоціації футзалу Рівненської області:

– Участь у турнірі взяли 8 команд, вони були розподілені на дві групи, в кожній – по 4 команди. Змагання організовані таким чином, що всі діти залишаються з призами та задіяні в нагородженні. Спочатку юні футболісти грали у своїх групах; команди, які зайняли 1 та 2 місця у своїх групах, відповідно, сформували Вищу лігу. А команди, які зайняли 3 та 4 місця у своїх групах, сформували Першу лігу змагань. Потім відбулися півфінальні ігри, за підсумками яких у фінал Вищої ліги вийшли команди Здолбунова та Демидівки, за 3 місце у Вищій лізі змагались команди Квасилова та Дубна. Вони зіграли внічию. Отже, 3-тє місце у Вищій лізі залежало від вирішального пенальті, яким продуктивно скористалися квасилівці. У фінал Першої ліги змагань вийшли ФК «Іква» та «Єврошпош-Смига», а за 3-4 змагались між собою дві представлені на турнірі радивилівські команди: «Радивилів-1» та «Радивилів-2». Вони зіграли з рахунком 4:4, отже, знову долю спірного місця вирішував додатковий гол. Вдалий пенальті закріпила за собою команда «Радивилів-2», яка і виборола 3-тє місце.

За грою юних футболістів було цікаво спостерігати, адже вони намагалися максимально ефективно формувати командні атаки, щоб м’яч поцілив у суперницькі ворота. Найбільша напруга сконцентрувалась у фіналі змагань, коли, попри втому, претенденти на чемпіонство відчайдушно продовжували боротись за головний трофей спортивної зустрічі.

Спортивна подія в Радивилові, приурочена до ювілейної, 30-ї річниці Незалежності України, завершилась урочистим нагородженням учасників змагань та команд-переможців. Кубки, грамоти, медалі юним футболістам вручали Радивилівський міський голова Микола Карапетян та народний депутат України від Дубенського виборчого округу Олександр Аліксійчук.

За підсумками турніру, відзнакою «За волю до перемоги» у Першій лізі розіграшу «Кубка Незалежності України» від Радивилівської міської ради було нагороджено команду дитячо-юнацької спортивної школи «Радивилів-1» (кращим гравцем команди визнано Максима Куріча), за ІІІ місце – гравців КДЮСШ «Радивилів-2» (кращим гравцем визнано Романа Добридника).

За ІІ місце у Першій лізі нагороди отримали учасники ФК «Іква» (Млинів), кращий гравець у команді – Максим Старушкевич, а переможцями Першої ліги футбольного турніру за Кубок Незалежності України стали гравці ФК «Єврошпон-Смига», кращий гравець команди – Владислав Сідлярук.

За волю до перемоги у Вищій лізі змагань свої нагороди отримала команда ДЮСШ м.Дубна, її кращим гравцем названо Петра Глодовського. За ІІІ місце до почесного нагородження було запрошено футбольну команду «Квасилів», а грамоту «Кращий гравець» отримав Назар Литвинчук. На ІІ місце у Вищій лізі, показавши спортивний характер, піднялась команда КДЮСШ «Демидівка», а гучні оплески, як кращий гравець, отримав Вадим Мисько.

Заслуженими чемпіонами – на І місці розіграшу «Кубка Незалежності України» з футболу серед юнаків – стали учасники ФК «Здолбунів» (як кращий гравець, відзначився Вадим Решко). Показавши відмінну фізичну підготовку та командний дух, вони впевнено обійшли всіх інших суперників на полі.

Після того, як всіх переможців було названо, а нагороди – вручено, організатори та учасники змагань зафіксували емоції насиченого враженнями та емоціями дня на спільному фото.

Наталія ЯНЧИН. (Зі сторінки у соцмережі). Фото авторки можна переглянути в групі “РАДИВИЛІВ – RADYVYLIV” у «Фейсбуці».

футбольний м'яч

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.