Радивилів: Культурний фронт також працює

Кожен з нас поодинці може підтримати військових, що боронять Україну. Але це не зрівняється з тим, коли ми єднаємося. Сьогодні у Радивилівському історичному музеї відбувся перший благодійний мистецький аукціон «Мисник» – всього за декілька годин вдалося зібрати 7350 грн. Усі кошти будуть передані на потреби Збройних Сил України.
Захід був сповнений невимушеної, гармонійної, легкої атмосфери. Під надзвичайний супровід мелодій саксофона, які нам дарував професійний саксофоніст Яків Луків. Він тимчасово проживає в Радивилові, бо був вимушений разом із дружиною залишити свою домівку на сході України. Щира вдячність йому! Під звуки саксофона, із філіжанкою ароматної кави у невимушеній, дружній атмосфері, за приємними розмовами із митцями проходив наш захід.
Окрема вдячність митцям, які подарували свої роботи – як і часточку своєї душі, аби втілити хорошу мету, фінансово підтримати бійців на сході, а жителям міста подарувати приємні емоції, у цей нелегкий для країни час.
Директор музею, ініціатор заходу – Olesia Shykalo висловила слова вдячності кожному, хто відгукнувся і так великодушно зробив свій внесок задля нашої спільної перемоги добра над злом! Доєднатися до мистецької благодійності виявили бажання:
Ольга Круглик
Оксана Петровська
Агата Капуста
Максим Бєсков
Оксана Желізняк
Йосип Луків
Олеся Воронко
Оксана Бельмас
Сашко Мельник
Олена Кральська
Роботи, які не знайшли свого покупця, вирішено продавати на онлайн-платформі. Тож, якщо вам не вдалось прийти до нас сьогодні на виставку-продаж, ви зможете долучитись до благодійної справи вже зовсім скоро.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.