Радивилів: Нове обладнання для тестування на коронавірус

Сучасний імуноферментний аналізатор, вартістю 280 тисяч гривень, уже пройшов «тест-драйв» у лабораторії Радивилівської лікарні. Обстеження доступне всім жителям міста та району.

Придбане устаткування дає змогу виконувати дослідження відразу 96 проб та визначає імуноглобуліни двох типів: M, це гострий процес захворювання, його інкубаційний етап, і G — коли людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання. Раніше дізнатися потрібні результати радивилівцям можна було винятково за допомогою тестування на обладнанні у обласній лабораторії МОЗ, або ж у приватних лабораторіях.

ІФА-аналізатор дасть можливість швидше проводити дослідження на коронавірус – впродовж всього одного робочого дня, і відчутно полегшить фінансові витрати, пов’язані з оплатою такої діагностики. Одночасно на аналізаторі можна досліджувати 96 зразків біоматеріалів, коштуватиме це обстеження значно дешевше, аніж у прейкурантах приватних лабораторій. Певним пільговим категоріям громадян аналіз у Радивилівській райлікарні робитимуть безкоштовно. Це – медики, працівники поліції, прокуратури, пацієнти, які готуються до хірургічного втручання. ІФА- аналізатор дозволяє також проводити дослідження на TORCH -інфекції у вагітних, діагностувати гормональні відхилення тощо. Про це в соцмережі повідомила Наталія Янчин.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.