Радивилів – Нове: з досвідом вогнеборців

1 і 2 червня команда рятувальників 7-ї державної пожежно-рятувальної частини з міста Радивилів, спільно з делегацією міської ради, відвідала місто-побратим Нове, що в Республіці Польща.

Міські вогнеборці мали нагоду ознайомитися з матеріальною частиною добровільних пожежних підрозділів та особливостями їх функціонування. Окрім того, радивилівська команда взяла участь у змаганнях пожежників, учасниками яких були як рятувальники із Польщі, так і команда з Німеччини. Видовищні старти  проходили на центральній площі міста Нове і зібрали кілька сотень уболівальників. Відповідно до програми змагань, учасники мали продемонструвати спритність, темп командної роботи, практичні навички у наданні першої медичної допомоги. Рятувальники також вправлялись на швидкість у перетягуванні пожежного автомобіля канатом.

Позитивними емоціями та враженнями зарядилися не тільки учасники, а й усі присутні на видовищних змаганнях глядачі. Адже організовані вони були не стільки для того, щоб визначити трійку лідерів, скільки для популяризації професії пожежного рятувальника.

Богдан Гетьман, начальник Радивилівського районного сектору ГУ ДСНС у Рівненській області. (З сайту Радивилівської ОТГ).

пожежники, Україна, Pjlska, Nowe, Радивилів, новини,

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.