Радивилів: Новорічно-Різдвяні заходи

Новорічно-святкові заходи в  Радивилові розпочалися з Андріївських вечорниць у Радивилівському історичному музеї  та в школах. А 18 грудня відбувся майстер-клас у будинку школяра – з виготовлення новорічних сувенірів та прикрас.

Чимало заходів було приурочено святу Миколая. Зокрема, такі відбулися в Радивилові (кінотеатр), селах Дружба і Перенятин. У рамках цього свята пройшло врочисте відкриття новорічної ялинки на площі в Радивилові. Відбувся майстер-клас із художнього ткацтва в Радивилівському історичному музеї.

На 27 грудня намічене передноворічне змагання КВК в Дружбівській школі.

1 січня, опів на другу ночі, на центральній площі Радивилова розпочнеться Новорічно-розважальна програма. Заплановані вітання міського голови і святковий феєрверк.

З 1 до 14 січня діятиме «Резиденція Діда Мороза» в інклюзивно-ресурсному центрі (Радивилів).

Святкові концертні програми намічені: на 12 січня – в Підзамчому (14 год.), 14 січня – в Немирівці (13 год.), 17 січня – в Радивилівській школі-ліцеї (11 год.). 17 січня на зустріч у «бібліотечної Солохи» запрошує Радивилівська міська бібліотека. А з 15 год. цього дня в міському будинку культури буде фестиваль колядок та щедрівок.

На 20 січня Радивилівська школа мистецтв ім. Г.Жуковського готує дійство «Коляда триває, серце звеселяє» (16 год.).

(За публікацією сайту Радивилівської ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.