Радивилів: новини в короткому викладі

Працівники департаменту освіти і науки Рівненської обласної військової адміністрації на чолі з очільникомПетром Коржевським побували у Радивилівській громаді і «посмакували» туристичною родзинкою міста – “Ладомирія.
Освіта – галузь, яка вплітає у свою канву дуже багато знащучих питань і в цій канві важливим є і популязиція культурних надбань нашого краю. Тож прищеплення дітям любові до культурної спадщини, традицій, до всього українського – те, над чим працює освітянська галузь.
***
От і підійшла до завершення друга табірна зміна для діток громади, організована при Радивилівському міському будинку культури творчими працівниками закладу. Веселі конкурси, розваги, динамічна щоденна програма стали запорукою незабутніх вражень маленьких таборян. За ці дні у громаді стало сонячніше від радісних дитячих усмішок, яскравіше від дитячої радості. Відпочиваючи, діти активно підхоплювали задану патріотичну хвилю – маленькі радивилівці знову виготовляли патріотичні обереги українським військовим, писали листи солдатам на передову.
***
У Радивилівській міській раді депутати зібрались на пленарне засідання позачергової 29-ї сесії міської ради. На розгляд та голосування було винесено біля 30-ти питань порядку денного. Переважна їх більшість стосувалась врегулювання у сфері земельних відносин – для ефективного використання земельних ресурсів у громаді. Заслухавши заяви та звернення громадян, які надійшли у відділ земельних відносин, екології та благоустрою міської ради (доповідала Наталія Кучеренко, начальниця відділу), депутати ухвалили рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок різного цільового призначення з подальшим визначенням вартості орендної плати за них.
У ході голосування затвердили технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель громади, ухвалили рішення про передачу в оренду земельних ділянок, затвердили технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок.
Рішенням сесії внесено зміни в програму підготовки громадян до служби в підрозділах територіальної оборони та добровольчих формуваннях територіальної громади, підтримки заходів з мобілізаційної підготовки та територіальної оборони в Радивилівській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки. Відповідно до цієї програми здійснюється відповідне співфінансування з бюджету громади на забезпечення потреб військового складу, облаштування будівель та споруд, місць розміщення батальйонів, придбання матеріально-технічних засобів для виконання завдань оборонного значення.
Одним із ухвалених рішень депутати міської ради узгодили наміри про передачу в оренду майна, що належить до комунальної власності Радивилівської територіальної громади, – з метою підвищення ефективності його використання. Ряд приміщень, які знаходяться за адресою – вул. І.Франка, 2, пропонується здати в оренду шляхом проведення відкритого аукціону. Під час голосування було внесено зміни до бюджету Радивилівської міської територіальної громади.
Зокрема, надано капітальний трансферт у 60 тис. грн. з міського бюджету комунальному підприємству «Радивилів – Тепло» – для здійснення першого внеску кредиту на придбання міні-екскаватора МД-4. Поповнення автопарку підприємства сприятиме проведенню підприємством робіт з благоустрою території та господарських робіт у громаді.
***
У РАДИВИЛІВ ПЕРЕДАНО НОВІТНІ ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ПРОТИВІРУСНІ ПРЕПАРАТИ ІЗРАЇЛЬСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА: ВІД COVID-19 ТА СЕЗОННИХ ВІРУСНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ. ЇХ ДОСТАВИЛИ ВОЛОНТЕРИ КИЇВСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ.
– Сьогодні ми надаємо в громаду 288 упаковок цієї фармацевтичної продукції цілком безкоштовно, на благодійній основі, – зазначив представник Київського благодійного фонду «Благодійний фонд гуманітарної підтримки та розвитку міжнародної асоціації «Солдати миру», передаючи медичний вантаж у Радивилівську міську раду.
Міський голова Микола Карапетян подякував за таку ініціативу, від якої залежить якісний захист людського здоров’я в умовах епідемічних загроз. Завдяки цій допомозі медзаклади Радивилівської територіальної громади поповняться новітніми лікувальними засобами, що, як було зазначено, на 99 відсотків ефективні при захисті від коронавірусу, а також при лікуванні інших сезонних гострих респіраторних інфекцій. Ці препарати буде розподілено між закладами охорони здоров’я громади, а також дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами ТГ.
Такі ж ізраїльські противірусні медзасоби волонтерська місія фонду, крім Радивилова, уже доправила і в сусідні населені пункти – селище Млинів, міста Здолбунів, Дубно.
Радивилів, міська рада

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.