Радивилів: Перший дзвінок з тижневим запізненням

Потрапляння Радивилівщини в «червону зону» пандемічної небезпеки змусило розпочати навчальний рік у загальноосвітніх закладах в онлайн-режимі. Оскільки з 7 вересня район вийшов із цієї зони, дозволено відвідування шкіл.

І педагоги не могли не скористатися такою обставиною, щоб бодай із тижневим запізненням влаштувати свято першого дзвінка, у школах з великою чисельністю учнів – тільки для першокласників та одинадцятикласників. Так було 7 вересня і в Радивилівській школі-гімназії. В усьому іншому сценарій мало чим відрізнявся від традиційних такого роду свят. Єдина особливість – дотримання безпечної дистанції між учителями, учнями; батьків під час урочистої церемонії не пустили на територію школи.

Схвильований блиск в очах першачків та їхніх батьків, а також  випускників 2021 року засвідчував: потреба такого свята була. І світлі, бентежні враження залишаться в душах надовго.

Учні інших класів розпочали навчання за партами ще до першого дзвінка, адже уроки в них організовані за зміщеним графіком, щоб під час перерв у коридорах було якомога менше учнів. Навчальний процес сплановано відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.

Фоторепортаж Володимира ЯЩУКА можна переглянути на сторінці РАДИВИЛІВ – RADYVYLIV (facebook).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.