Радивилів: Свято випускників школи-ліцею

15 серпня на центральному майдані Незалежності в Радивилові вже вдруге за нинішнє літо проводилося свято випускників – цього разу проводжали в доросле життя юнаків та дівчат Радивилівської школи-ліцею, точніше – тільки одного класу. З іншого класу до святково заходу приєдналася одна дівчина. Загалом представили присутнім 16 випускників.

Інші планували на пам’ять про своє прощання з дитинством організувати турпоїздку, однак карантинні обмеження не дозволили реалізувати цей задум. Здавалося б, можна було «переграти» все в останній момент. Однак підготовка до випускного свята займає таки немало часу, особливо в пошитті чи виборі в модних салонах бальних суконь, та й грошей це потребує чималих. Одне слово, школа закінчилася, кожна сім’я вирішує так, як вважає за потрібне.

Гарна сонячна погода сприяла випускникам і членам їхніх родин у тому, щоб святкова церемонія вручення документів про освіту залишила якнайкращі враження. Своїх учорашніх учнів вітала директор школи-ліцею Тетяна Миколаївна Качан. Троє випускників за відмінні успіхи в навчанні нагороджені медалями.

Звучали зворушливі слова про яскраві шкільні роки, які не забудуться, про вчителів. А слова подяки батькам, щирі обійми випускників з матерями були настільки емоційними, що багатьох присутніх змусили втирати сльози розчулення.

Фоторепортаж Володимира ЯЩУКА можна переглянути на сторінці РАДИВИЛІВ – RADYVYLIV (Фейсбук):
https://www.facebook.com/groups/581840695345957/

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.