Радивилів: Торги з права оренди земельних ділянок

Радивилівською міською радою проведено черговий аукціон з продажу права оренди  на три земельні ділянки несільськогосподарського призначення, які перебувають у комунальній власності. Виконавцем аукціону виступило приватне підприємство – фірма «Експерт-Рівне». Строк оренди – десять років.

Об’єктами торгів стали три лоти – земельні ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в Радивилові. Дві з них, площею 3050 та 2100 квадратних метрів, розташовані за адресами: вул. О. Невського, 73Є та вул. О. Невського, 73Ж; ще одна земельна ділянка, площею  400 кв. м, розташована на вул. Кременецькій,105 Ц.

Як зазначив ведучий аукціону – ліцитатор Сергій Букацький, оголошення про земельні торги було розміщене на офіційному вебсайті Держгеокадастру. Заяви на участь у аукціоні та всі інші необхідні документи надійшли як від фізичних осіб – громадян України, так і від фізичних осіб – підприємців. Загалом на земельні торги  зареєструвалися шість учасників, на кожну зазначену ділянку було подано по дві заяви. Стартова річна орендна плата була затверджена рішенням міської ради в розмірі 4 відсотків від нормативної грошової оцінки. Протокол процесу проведення торгів та його відеофіксація опублікуються на сайті Держгеокадастру.

Цього року  Радивилівською міською радою, як поінформував сайт громади, пройшов уже шостий за рахунком аукціон – з метою збільшення надходжень до місцевого бюджету від орендної плати за користування землею від громадян та суб’єктів господарювання.

Радивилів, центр

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.