Радивилів: Торги з права оренди земельних ділянок

28 грудня у залі засідань Радивилівської міської ради відбулися торги з продажу оренди на три земельні ділянки.

Організатором торгів виступила Радивилівська міська рада, а виконавцем – Рівненське приватне підприємство-фірма «Експерт-Рівне». Ліцитатор аукціоную С.Букацький ознайомив присутніх з правилами торгів. Перед тим, як розпочати характеристику лотів, він зауважив, що організатором були дотримані всі необхідні протиепідемічні умови із забезпеченням під час аукціону маскового режиму.

На аукціон міськрадою було виставлено ділянки сільськогосподарського призначення, які знаходяться поза межами населених пунктів Радивилівської міської ради, з правом передачі їх на конкурентних засадах в оренду терміном на 14 років. Цільове призначення земель – для ведення товарно-сільськогосподарського виробництва. Дві з запропонованих ділянок, площами 24,7135 та 9,8060 гектара, знаходяться на території Дружбівського старостинського округу. Ще одна ділянка, площею 4,2651 гектара – на території Підзамчівського старостинського округу.

На участь у цих земельних торгах зареєструвались два учасники. Продані в оренду землі будуть ефективно використовуватися за призначенням та приносити додаткові надходження до місцевого бюджету.

Після підписання протоколу з переможцем торгів були підписані договори оренди земельних ділянок. (З сайту Радивилівської громади).

Радивилів, міська рада

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.