Радивилів: Ушанували доблесть наших воїнів

У День вшановування учасників бойових дій на території інших держав і 32-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану в Радивилові було вшановано земляків, які пройшли через складні випробування, залишившись вірними службовому обов’язку.

На алеї Слави в міському парку імені Тараса Шевченка відбулось покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам.  У цьому вшануванні взяли члени місцевої організації ветеранів Афганістану, представники влади Радивилівської територіальної громади – міський голова Микола Карапетян, заступники міського голови Віктор Ісюк, Олександр Пастух, секретар ради Інна Герасимчук, керуючий справами виконкому міськради Сергій Гуща та інші.

Спільну поминальну молитву провели священники церкви Св. Олександра Невського.

Учасник бойових дій, радивилівський поет Василь Ярмусь прочитав вірш, який він присвятив колишнім воїнам-«афганцям».

Як повідомив сайт Радивилівської громади, того дня  міський голова провів діалог з учасниками бойових дій в Афганістані. Згадали й вихідців з Радивилівщини  – Володимира Стеценка та Миколи Мужилка, які загинули на тій чужій війні. Голова місцевої організації ветеранів Афганістану Віктор Вознюк поінформував, що, за традицією, у ці дні члени спілки побували на місці вічного спочинку воїна-інтернаціоналіста Миколи Мужилка в селі Добривода, зустрілися з його родиною. Від правління Української Спілки ветеранів Афганістану він вручив Миколі Карапетяну почесну грамоту – за уважне ставлення до соціальних проблем ветеранів війни в Афганістані та їх державницьке вирішення. Міський голова вручив почесну грамоту Рівненської обласної ради та нагрудний знак ветерана афганської війни, депутату міської ради  кількох попередніх скликань Леоніду Морозу.

ветерани афганської

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.