Радивилів: в обласному чемпіонаті з волейболу

Радивилів приймав обласний чемпіонат першості з волейболу серед ветеранів (40+). Матчі відбулись у спортзалі Радивилівського ліцею №2 імені Павла Стрижака.

У боротьбі за перемогу зустрілися команди волейбольного клубу «Радивилів», ВК «Корнин» (Рівненський район), ВК «Прометей» м. Березне, ВК «Екорембуд» (м. Рівне).

Волейболісти кожної з команд демонстрували вправність і точність під час атак, подач та блокування. До останнього розіграшу важко було спрогнозувати, хто саме стане лідером спортивної зустрічі. За підсумками ІІІ туру змагань чемпіонату першості області з волейболу серед ветеранів (40+) ВК «Радивилів» переміг команду з Березного, однак у напруженій боротьбі проступився діючому лідеру чемпіонату області – команді ВК «Корнин» Рівненського району.

В інших зустрічах рівняни перемогли команду з Березного, а волейболісти з Корнина взяли першість у суперництві з «Екорембудом».

Першість області з волейболу серед ветеранів (40+) триває.

За підсумками трьох турів лідером турнірної таблиці став ВК «Корнин», на другому місці – команда «Екорембуд» (Рівне), на третьому – «АЕС» (Вараш). У цьому рейтингу ВК «Радивилів» поки що замає четверту позицію. На п’ятому місці – сарненці, на шостому – ветерани волейболу з Березного.

Спортивні зустрічі триватимуть до травня. Наступний тур відбудеться в лютому у Вараші, де «Радивилів» поміряється силами з ВК «АЕС» та командою із Сарн.

Нагадаємо: за підсумками чемпіонату області з волейболу серед ветеранів «40+» сезону 2019-2020 років волейболісти – клубу «Радивилів» стали срібними призерами.