Радивилів в умовах війни, розпочатої Росією

Удосвіта 24 лютого багато хто в Радивилові почув потужні вибухи на військовому аеродромі біля Бродів, адже розташований він лише за кілька кілометрів від Радивилова. Росія почала неспровоковане повномасштабне вторгнення в Україну. З метою забезпечення громадського порядку на території Радивилівської громади в умовах воєнного стану створено Раду охорони і оборони під головуванням міського голови Миколи Карапетяна.

У Радивилові вишикувалися черги до банкоматів, продуктових магазинів, аптек. Однак зберігався спокій. У магазинах купували в основному хліб (по 2 – 4 буханці), олію, крупи, їх було в достатній кількості, щоправда, хліб завозився з певними перебоями. Гроші з карток у банкоматах можна було надвечір зняти практично без черги. Не було надвечір черг і в аптеках. Сьогодні вдень спостерігалися черги до банкоматів.

На в’їзді до Бродів встановили блокпост. Сьогодні в напрямку Бродів із Радивилова вишикувался колона в основному легкових автомашин, яка просувалася дуже повільно, – багато хто вирішив перечекати неспокійний час за кордоном або вивезти туди своїх дітей, жінок, літніх людей.

Оперативне командування “Захід” відзначає активність патріотичних рівнян, які зголошуються до захисту України. За інформацією користувачів у “Фейсбуці”, це спостерігається і в Радивилові. Усередині військкомату не протиснутися: “Перед входом “курять” десятки чоловіків, у цивільному. Чую дві основних тези: “путін ху…ло” і “будемо захищати”. Сміються з черг до банкоматів і АЗС. За моє кількахвилинне перебування зайшла компанія чоловіків. Приїхали без повісток”, – написав у соцмережі один з користувачів.

25 лютого по території Рівненського аеропорту ворог наніс удар – сталося потрапляння одного ракетного удару. Серйозних ушкоджень не завдано.

Волонтери Радивилова організовують у будинку культури пункт прийому речей, грошей та медикаментів для потреб української армії. Також там складають списки донорів крові.

У зв’язку з військовою агресією у закладах охорони здоров’ я зросла потреба у стратегічних запасах крові, яка може бути використана на потреби поранених.
Де здати кров у Радивилові:

Радивилів Радивилівська Центральна районна лікарня Радивилів, вул. Садова 4

На сайті Радивилівської міської ради опубліковано перелік протирадіаційних укриттів цивільного захисту Радивилівської територіальної громади: https://radyvylivrada.gov.ua/news/1645721941/

У Радивилові і громаді зберігається спокій. Служби забезпечення життєдіяльності працюють у штатному режимі.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.