Радивилів: вбрали місто у мережану великодню сорочку

Працівники освіти територіальної громади перетворили центральну радивилівську площу на прекрасну великодню картинку.

Як і в попередні роки, за кілька днів до Світлого Христового Воскресіння майдан Незалежності педагогічні колективи міста і старостинських округів красиво задекорували крашанками, писанками та іншою пасхальною атрибутикою.

Ще до того моменту, як над українськими містами і селами церковні дзвони піднесуть величне Великоднє вітання «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!», мешканцям нашого міста створили радісний і святковий настрій. У кожному освітньому закладі дуже творчо підійшли до ідеї прикрасити головну площу нашої громади, крім того, кожен учнівський колектив постарався, аби і під вікнами їхніх навчальних кабінетів на Великодні свята було ошатно та красиво.

Центральну сцену на площі старанно оздобили великодніми орнаментами старшокласники та педагоги Радивилівського ліцею №1. Як зазначила заступник директора з виховної роботи Руслана Мудрик, аби місто викликало замилування і гостей, і його жителів, ідеї збирали звідусіль, і тільки найкращі. Так, зокрема, окаймівку сцени оздобили різнобарвними стрічками, а учні ліцею спеціально для такої події виготовили іменні писанки із декоративних матеріалів.

Під аркою, закосиченою вербицею із вплетеним намистом з дерев’яних крашанок, пропонують проводити пам’ятні фотосесії педагоги Радивилівського міського будинку школяра. А Підзамчівський ліцей презентував місту до Великодня величезний кошик, куди з легкістю вмістилася б ціла магазинна вітрина духмяних пасок!

З ініціативи відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради декорувати центральну площу стало чудовою передпасхальною традицією, яка реалізується вже не один рік.

Наталія ЯНЧИН. Фото авторки. (Зі сторінки в соцмережі).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.