Радивилів відвідав призер Паралімпіади в Токіо

Радивилів відвідав дзюдоїст Національної паралімпійської збірної, бронзовий призер літньої Паралімпіади в Токіо. На п’ятому дні змагань серед чоловіків (вагова категорія – до 90 кілограмів) наш земляк, рівнянин Олександр Назаренко виборов у поєдинку з бразильцем медаль, яка на той момент стала 37-ю у загальній «скарбничці» команди.

Олександр Назаренко – уродженець Дніпропетровська, з 2013 року проживає з сім’єю в Рівному. З 10 років почав займатися дзюдо, відтак, результатом 24 років, присвячених спорту, контрольною точкою багатьох поєдинків і перемог, стала участь дзюдоїста разом із іншими найсильнішими українськими спортсменами на цьогорічній літній Паралімпіаді в Токіо.

Це не перша престижна перемога Олександра Назаренка в змаганнях такого масштабу. У 2016 році він також боровся за першість у складі Національної збірної Паралімпіади – в Ріо. Тоді зайняв 2 місце серед дзюдоїстів.

Радивилівський міський голова Микола Карапетян, у свою чергу, висловив вітання почесному гостеві нашого міста, побажав подальших успіхів у його спортивній кар’єрі.

Завдяки таким, як Олександр Назаренко, Україна здобула медалі в 10-ти видах спорту з 15-ти, в яких була представлена. Тож їхні нагороди – це гордість усієї країни, це можливість вкотре пересвідчитися, яких висот можна досягнути, якщо ставити перед собою мету, бути наполегливим та міцним духом на шляху до її реалізації.

За підсумками токійської Паралімпіади, яка стартувала 24 серпня і тривала до 5 вересня, українські спортсмени виграли 98 медалей: 24 золоті, 47 срібних, 27 бронзових і у підсумку посіли 5-те місце за кількістю нагород і 6-те у загальнокомандному заліку.