Радивилів: З Днем знань і початком навчального року!

Міський голова Радивилівської ОТГ Микола Карапетян опублікував у радивилівській газеті “Наш Прапор Перемоги” таке привітання з нагоди свята Першовересня:

Дорогі школярі! Шановні педагоги!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком навчального року!

Цей день хвилюючий і незабутній, хоча зустрічаємо ми його в особливих, карантинних умовах. У регіонах або окремих районах, де визначено “зелений”, “жовтий” та “помаранчевий” рівні епідемічної небезпеки, відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі. До того ж школи мають стежити за дотриманням учнями та працівниками соціального дистанціювання, правил гігієни, використанням засобів індивідуального захисту та уникненням скупчень.

Натомість у “червоних” зонах, куди, починаючи від 24 серпня, потрапив увесь Радивилівський район, введено двотижневий карантин, а тому навчання відбуватиметься лише дистанційно.

Однак День знань приходить e кожну родину довгоочікуваним святом, адже освіта – важлива опора, крила, які дають змогу летіти високо вгору, щоб досягти найбажанішої мети в житті.

Усім, хто 1 вересня сяде за книги, аби здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Особливо хочу привітати зі святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку. Особливим цей навчальний рік стане і для наших випускників. Попри всі непрості виклики, які нині стоять перед вами, нехай цей фінальний рік у школі стане роком нових досягнень, відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за якісну підготовку освітніх закладів громади до нового навчального року, самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє. Вчитель – це професія від Бога, а всі інші професії – від учителя. Здоров’я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.

Багато вже зроблено в напрямку забезпечення наших наймолодших жителів якісною освітою та дошкільним вихованням, проте ми не зупиняємося на досягнутому. Попри те, що розпочинаємо цей навчальний рік у дистанційному форматі, нехай шкільний дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ!

Микола Карапетян, міський голова Радивилова.

Книга онлайн, Радивилівська бібліотека

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.